Aktualności

27-07 14:03

Warsztaty LADIES DAY z cyklu TANECZNE LATO MIESZCZUCHA!

Już 27 lipca LA CLAVE zawładną niepowtarzalne, najpiękniejsze i najbardziej kuszące istoty tej Ziemi czyli MY! Drogie kobietki! Zapraszamy wszystkie PANIE na jedyne takie warsztaty w mieście!

Tak! Tak! W tym właśnie dniu męska część populacji i wszystkie potrzeby panów zejdą na drugi plan!

Należy nam się dzień pełen wrażeń tylko dla nas!
Wreszcie będziemy mogły klachać, „paplać” w tylko nam zrozumiałym języku kobiet ;) i myśleć tylko o sobie! Zadbamy o nasz seksapil, pewność siebie, pogodę ducha i kształtne ciałko uczestnicząc w wyjątkowych damskich warsztatach tanecznych!
Specjalnie na tę okazję do La CLAVE przybędą 3 niesamowite instruktorki – po to by wykrzesać z nawet najbardziej opornych z Was – czystą esencję kobiecości!
A oto one:

MARTYNA SPYRA - w tańcu odznacza się prawdziwie kubańskimi cechami - energią, kokieterią, swobodą i radością. Wciąż łakomie chłonie wiedzę i umiejętności w zakresie kultury i tańców afrokubańskich, aby móc przekazać innym jak najwięcej tego, co w nich najlepsze - zajęcia z nią to spora dawka cennych informacji i radości z ruchu. Uczy jak podkreślić swoją kobiecość oraz wyrazić siebie w tańcu nie kopiując wyłącznie ruchów. Wraz z Erykiem artystycznie współpracuje z, Arturo Martinezem, Jennyselt Galata Calvo oraz Maciejem "Mustafą" Giżejewskim. Jako para Eryk i Martyna nie zaprzestają samodoskonalenia się uczestnicząc w licznych międzynarodowych festiwalach a także szkoląc swoje umiejętności taneczne podczas pobytu na Kubie. Zdobywcy I i II miejca w konkursie Primavera Salsa Open 2010 i 2011 w kategorii Salsa Casino.
W sobotę poprowadzi dla nas SALSA LADY STYLE.

KAMILA DURAJ - od dziecka związana z tańcem. Zaczynała w wieku 10 lat od tańca towarzyskiego, który dał jej mocne podstawy techniki tańca. Kilka lat temu przypadkiem trafiła na salsotekę w Bielsku - Białej i zakochała się od pierwszego wejrzenia w karaibskich rytmach. Niedługo później przyszła fascynacja bachatą i zoukiem, co zaowocowało uczestnictwem w licznych warsztatach i festiwalach aż wreszcie praktyką instruktorską. 
W sobotę poprowadzi dla nas BACHATA LADY STYLE. Zajęcia kierowane będą do pań, które chcą wzbogacić swój taniec ruchami pełnymi gracji i zmysłowej kobiecości. Będziecie interpretować muzykę, uczyć się w jaki sposób wykańczać ruch w tańcu oraz jak sprawnie poradzić sobie m.in. z trudnymi obrotami.
Figury i styling których nauczycie się podczas warsztatów, z powodzeniem wykorzystacie także w tańcu w parze.

ANIA ZAJĄC - tańczy od zawsze. W swojej tanecznej biografii oprócz salsy, rumby i reggeatonu ma wiele innych technik: taniec towarzyski (ponad 12 lat), współczesny (5 lat), a także flamenco i tango argentyńskie. Tańczyła turniejowo walcząc o podium w finałach mistrzostw Polski i na scenie w spektaklach Teatru Tańca GRUPAboso (obecnie Krakowski Teatr Tańca).
Największą radość i energię odnalazła w kubańskiej salsie. Zdobyła II miejsce w konkursie Primavera Salsa Open 2009 w kategorii Salsa Show Dance wraz z Azucar Roja. Pasjonuje się tańcami afro-kubańskimi (rumba, cha-cha-cha, son), bo jest w nich wiele spontaniczności, naturalności i radości. Swoje umiejętności ciągle doskonali na wielu międzynarodowych warsztatach m. in. u Yanet Fuentes, Yunaissy Farray, Kirenia Kantin, Jorge Camaguey, Yanek Revilla, Alberto Valdez, Maikel Fonts oraz… na ulicach kubańskich miast.
Od kilku lat prowadzi kursy reggaetonu i rumby, współpracując z krakowskimi szkołami salsy. Jej autorski projekt to Festiwal Reggaetonu ,Tirate un Paso', którego trzecia edycja odbyła się w tym roku w Krakowie.
W sobotę poprowadzi dla nas REGGAETON SEXI STYLE oraz AFRO CUBAN CONTEMPORARY.


Rozkład jazdy:

SOBOTA
12.00 – 13.00 SALSA LADY STYLE
13.00 – 14.00 BACHATA LADY STYLE
14.00 – 14.30 przerwa na kawkę 
14.30 – 15.30 REGGAETON SEXI STYLE
15.30 – 16.30 AFRO CUBAN CONTEMPORARY


Cena: 45 zł od osoby – pojedyncze warsztaty (jedna sobota – 4h zajęć)

Miejsce: 
Szkołą tańca LA CLAVE 
ul. Jana Matejki 4/1

Zapisy: 
Ilość miejsc jest ograniczona wiec kto pierwszy ten lepszy! Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń (imię, nazwisko, rodzaj warsztatów) na adres zapisy@laclave.pl lub proszę się do nas ładnie uśmiechnąć w celach zapisowych w recepcji :)

TANECZNE LATO MIESZCZUCHA RUSZYŁO PEŁNĄ PARĄ !!!
DOŁĄCZ DO NAS!