Aktualności

16-11 21:02

RUMBOWE WARSZTATY w La CLAVE!

Rumba! Gra w uwodzenie! Dziedzictwo narodowe i znak firmowy Kuby. Przepiękny taniec, który zyskuje coraz większą popularność w Europie. Już 16 listopada dostępny w baardzo przystępnej, zabawowej formie tylko w LA CLAVE!

Oczarowuje, bo niesie ze sobą nie tylko technikę, ale też niepowtarzalny charakter - rumba to styl życia! :D
Jeśli dasz się jej ponieść odkryjesz w sobie nową energię, zadziorność, kokieterię i luz :)
Na parkiecie rumberos bawią się w kotka i myszkę: ona uwodzi - on się popisuje, ona daje mu szansę - on robi wszystko, żeby z tego skorzystać, a dalej... Dowiecie się na zajęciach ;)

Zapraszamy wszystkich na warsztaty rumby kubańskiej OD PODSTAW! 
Jeśli nie tańczyłeś wcześniej rumby, a masz ochotę bez stresu i na spokojnie nauczyć się jej od podstaw - idealnie. 
Jeśli temat nie jest Ci obcy, ale chcesz zweryfikować swoją wiedzę i umiejętności - też zapraszamy.
Tańczysz salsę i czujesz, że figurki już Ci nie wystarczają - wpadaj do nas, rumba niesamowicie rozwija ruchowo, poszerza repertuar taneczny i inspiruje :)))


Program warsztatów:

13:30 - WPROWADZENIE - czym to się je? Jakie są rodzaje i zasady rumby? Skąd się wzięła i po co się ją tańczy? Kroki podstawowe i relacja w parze. Potem powoli przejdziemy do kolejnych elementów, które pozwolą nam swobodnie tańczyć.

14:40 - RUMBA GUAGUANCÓ - druga godzina w temacie, skupimy się bardziej na tańcu przez pryzmat płci - taki rumbowy man i lady styling ;)

15:50 - CASINO CON RUMBA - czyli full service :D Nauczymy się, jak wzbogacić swoją salsę, tak by pozostała salsą, oraz jak wrzucać rumbę, tak by pozostała rumbą :D Wskakujemy na wyższy poziom tańca!

17:00 - MUSICALITY - godzina, która zmieni Wasze słyszenie muzyki ;) Rumba jest bardzo trudna kiedy słyszy się ją pierwszy raz, ale zobaczycie, że nie ma rzeczy niemożliwych i po godzinie wszyscy będziemy znać podstawowe rytmy rumby i tańczyć do nich. UWAGA! Grozi zakwasami na mózgu :D


Program jest elastyczny i możemy go trochę naginać do Waszych potrzeb. Zajęcia są DLA WAS!!!
Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona prosimy o zgłoszenia mailowe na adres: zapisy@laclave.pl ("warsztaty rumby, imię, nazwisko, nr telefonu").

Koszt całości to 45zł, a pojedynczych zajęć 15zł (uczestnictwo w pojedynczych zajęciach też należy zgłosić mailowo).

Zaraźcie się rumbą tak jak my! Do zobaczenia! :)