Aktualności

05-07 17:30

DANCEHALL W LA CLAVE

Nowe zajęcia prosto z Jamajki!! :) Startują nowe grupy dancehall w każdą środę o 17.30 i piątek o 18.30 Serdecznie zapraszamy :D

Dancehall w La Clave NOWE GRUPY !!!!!

Zapraszamy serdecznie na zajęcia Dancehall od podstaw, które będą odbywać się :

w środy 17:30
w pt 18:30

karnety DANCEHALL
4 x wejście 1H - 60 zł
pojedyńcze wejście - 25 zł 
AKCEPTUJEMY KARTY PRACOWNICZE
BENEFIT MULTISPORT, OK SYSTEM
FITPROFIT od 1 sierpnia

ZAPISY:
zapisy@laclave.pl ...lub po prostu przyjdź !!! 
PIERWSZE ZAJĘCIA FREE !!!!!

Dancehall to kultura przede wszystkim. Jamajczycy pokazują w tańcu całe swoje życie to co na co dzień ich spotyka, zapominają wtedy o problemach. Tańczą wszędzie, gdzie tylko mogą. Rytmy są zróżnicowane, wyrażające całą gamę emocji, pozwalające uwolnić to co w nas siedzi i dobrego i złego. Przyjdź na zajęcia, aby poczuć choć troszkę klimat tej pięknej wyspy i oderwać się od rzeczywistości. Taniec stanowi wspaniałe źródło rozwoju fizycznego i mentalnego. Pozwala się otworzyć i zyskać pewność siebie. Zapraszamy ludzi każdej płci i w każdym wieku. Nie ma ograniczeń. 


Zajęcia poprowadzi Monika Tokarska. Z tańcem związana od ponad 8 lat., kocha taniec jako całość, wyrażanie siebie przez muzykę i ruch. Zaczynała od hip hopu u Iwony Tchórzewskiej, później dołączyła na jazz, raggę, miała także krótki epizod z reggaetonem,salsą, sonem, bachatą. Jednak najbardziej pokochała dancehall, który tańczy od 5 lat. To w nim czuje się najlepiej, w nim może w pełni być sobą. Różnorodność kroków, styli i muzyki, to, że każdy może tańczyć go po swojemu, z własnym feelingiem, to coś, co przyciąga ją najbardziej. Jest uśmiechnięta, pozytywna i taką energię przekazuję ludziom. Chce, aby każdy czuł się dobrze na jej zajęciach.

Do obecnej chwili szkoliła się pod okiem takich tancerzy jak: Iwona Tchórzewska, Agnieszka Bota, Joanna Guła, Weronika Otrębska, Wojtek Osiejewski, Orville Xpressionz, Swaggi Maggi, Audrey Bosc, Jiggy, Mad Mike, Kool Ravers, Sir Ledgen, Malwina Żygowska, Mikhal Exclusiv Dancers, Regla Maria Hernandez-Madej, Konrad QG Dąbrowski, Arek Franczak, Alex Larson, Kacper Matuszewski, Zofia Styn, Martyna Grzybowska, Tanya Maximova i Oleg Rudoy.
Była członkiem formacji Ragga Gang oraz Oldies but Goldies, brała udział w pokazach i konkursach tanecznych. Zajęła między innymi I miejsce w konkursie Dance4Fans w Krakowie w kategorii formacje Hip hop oraz II miejsce na turnieju Rhytm & Style w Rybniku."

KOSZTY :
AKCEPTUJEMY KARTY PRACOWNICZE
BENEFIT MULTISPORT, OK SYSTEM
FITPROFIT od 1 sierpnia
karnet na 4 wejścia - 60 zł

Adres :
KATOWICE ul. Chorzowska 11 ( na przeciwkao ING )
tel. 512 558 027
zapisy@laclave