Wydarzenia

14-02 14:12

Before Kizzmeeting Festival 2015

Zapraszamy na walentynkowe amory w najlepszym wydaniu! Bedzie sobota! Bedzie tulenie! Bedzie sensual!

To będzie pierwsze tak Walentynkowe Oko, tak sensualne, tak bachatowo-kizombowe, z tak dużą dawką kontaktu, emocji i ....miłości ! :P
Przyjdź spotkaj swoją wybrankę lub wybrańca lub poprostu przyjaciół, zatańcz z nieznajomą osobą, a może trafi Cię strzała Amora. W Oku wszystko jest możliwe, pomoże nam w tym cudowna muza zaserwowana prze nie widzianego jeszcze w Oku DJ-a.
DJ Tomasitto Groblewski zaserwuje Wam taką muzę jakiej jeszcze nie słyszeliście i wprowadzi tak walentynkowy klimat jakiego w OKu jescze nie było :)

Bedzie równierz WALENTYNKOWA POCZTA !

Wyznaj miłość potajemnie jak w podstawówce!
Zrób przyjemność lub kawał przyjacielowi
Lub po prostu spraw by się ktoś uśmiechnął w tym dniu

Zasada jest prosta:

Przyjdź na na imprezę z walentynową kartką w zaklejonej kopercie z imieniem i nazwiskiem osoby do której Walentyna powinna być dostarczona
Wrzuć Walentynkę do dużego PUDŁA AMORA
I czekaj z niecierpliwością na efekty !

NOWOŚĆ ! NOWOŚĆ !
Na imprezie będzie zainstalowana FOTOBUDKA !
Można robić sobie zdjęć bez liku ! ZA FREE !


Dj Tomasitto:
profesionalny Dj z jedenastoletnim międzynarodowym doświadczeniem, ściśle związanym z nurtem afro-latynoamerykańskim.
Pierwsze didżejskie kroki stawiał w nieistniejącym już legendarnym olsztyńskim klubie Boom Town. W 2004 roku podróżował po Ameryce Łacińskiej - Karaibach, gdzie poznawał różne smaki i odcienie muzyki, którą teraz rozgrzewa północne krainy. Po powrocie do Europy osiedlił się w stolicy Irlandii Dublinie, gdzie rozpraszał wilgoć i „zapraszał słońce" muzyką przywiezioną z gorących południowych miejsc.
Na swojej didżejskiej mapie może umieścić oprócz rodzimego Olsztyna i specyficznego Dublina, miejsca takie jak San Juan (Portoryko), Malaga (Andaluzja - Hiszpania), Londyn (UK), Warszawa i Trójmiasto (PL). Grał także na festiwalach "Dancers 4 Kids" i "XI Biba 2014".

wstęp : 10 zł
Dodatkowo czekają na nas atrakcje związane z festivalem Kizzmeeting 2015
Szczegóły wkrótce!