Grafik

Poniedziałek

Godzina Zajęcia Instruktor Poziom
       
17.00 - 19.00 Salsa Kasia i Seba NOWA GRUPA podst. start 22.01
17:00 - 18:00 Salsa SOLO Ania Kurowska NOWA GRUPA START
18.00 - 19.00 Salsa Kasia i Seba podstawowa poziom 2 można dołączyć jeśli znasz podstawy
18:00 - 19:00 Cuban Lady Style Ania Kurowska NOWA GRUPA dołącz
19:00 - 20:00 Bachata Kasia i Seba można dołączyć jeśli znasz podstawy
19.00 - 20.00 Izolacje i technika tańca Ania Cibis dla każdego grupa OPEN dołącz
19:00 - 20:00 Kizomba Maciek Zahorodny podstawowy starszy dołącz
20.00 -21.00 Reggaeton Ania Cibis open - dołącz
20:00 - 21:00 Kizomba Maciek Zahorodny średniozaawansowany dołącz
21:00 - 22:00 Semba Maciek Zahorodny NOWA GRUPA od podstaw dołącz jeśli znasz podstawy kizomby
22:00 - 00:00 Practis kizombowy za free dla każdego

Wtorek

Godzina Zajęcia Instruktor Poziom
       
17:00 - 18:00 Salsa Kubańska Jacek początkujący starsza
18:00 - 19:00 Salsa Kubańska Jacek podstawowy młodszy (jesteś tylko po kilku lekcjach, możesz dołączyć)
18:00 - 19:00 Zouk Monika i Dominik NOWA GRUPA podstawowa można dołączyć
19:00 - 20:00 Zouk Monika i Dominik open
19:30 - 20:30 Kizomba Maciek Zahorodny Nowa grupa od podstaw, można dołączyć
19:00 - 20:00 Salsa Kubańska Jacek średnio-zaawansowany
20:00 - 21:00 Salsa Kubańska Jacek średnio-zaawansowany starszy
21:00 - 22:00 Reggaeton/Izolacje Jacek open - dołącz!
       

Środa

Godzina Zajęcia Instruktor Poziom
       
17:30 - 18:30 Salsa kubańska Kasia i Seba GRUPA od podstaw, dołącz jeśli znasz podstawy
17:30 - 18:30 Dancehall Monika open NOWA GRUPA można dołączyć
18:40 - 19:40 Lindy Hop Jarek grupa LH3 podstawowy
18:30 - 19:30 Lindy Hop Jarek grupa podstawowy start 7.02
19:30 - 20:30 Bachata Kasia i Seba nowa grupa od podstaw start 10.01
19:50 - 20:50 Lindy Hop Jarek grupa LH4 średniozaawansowany
21:00 - 22:00 Lindy Hop Jarek grupa LH1 początkujący

Czwartek

Godzina Zajęcia Instruktor Poziom
       
18:00 - 19:00 Salsa Kubańska Eryk podstawowa starsza
17:50 - 18:50 Lindy Hop Jarek LH1 grupa podstawowa
19:00 - 20:00 Salsa Kubańska Eryk średniozaawansowany NOWA GRUPA można dołączyć
19:00 - 20:00 Lindy Hop Jarek LH2B grupa poczatkująca
20:00 - 20:00 Izolacje Eryk GRUPA OPEN - dołącz!
20:00 - 21:00 FORMACJA LA BANA - zajęcia w grupie zamkniętej    
20:00 - 21:00 Lindy Hop Choreo - zajęcia zamknięte  
21:00 - 22:00 "Cubano+" w parach & solo Eryk średniozaawansowany
21:00 - 22:00 Lindy Hop Krzysiek zajęcia praktyczne otwarte

Piątek

Godzina Zajęcia Instruktor Poziom
       
17.00 - 18.00 Salsa Kubańska Kasia i Seba NOWA GRUPA podstawowa start 12.01
18:00 - 19:00 Salsa Kubańska Seba&Kasia NOWA GRUPA OD PODSTAW,
18:30 - 19:30 Dancehall Monika open - dołącz - start 22.09
19:00 - 20:00 Salsa Kubańska Ziemowit podstawowy poziom 2
20:00 - 21:00 Salsa Kubańska Ziemowit średniozaawansowany MOŻNA DOŁĄCZYĆ

Niedziela

Godzina Zajęcia Instruktor Poziom
       
17:00-18:00 Taniec współczesny Arkadiusz Franczak teatr tańca, open - dołącz teraz
18.00-19.00 Salsa kubańska Kasia i Seba NOWA GRUPA podstawowa start 14.01
19:00-20:00 Zouk Monika i Dominik podstawowa
19:30-20:30 Bachata Kasia i Seba Nowa Grupa podstawowa start 14.01
20:00-21:00 Zouk Monika i Dominik open
21:00-23:00 Zoukowy Practice Monika i Dominik dla wszystkich