Grafik

Poniedziałek

Godzina Zajęcia Instruktor Poziom
       
17.00 - 19.00 Salsa w parach Kasia i Seba podstawowy
17:00 - 18:00 Salsa SOLO Ania Kurowska NOWA GRUPA START dołącz, zajęcia solo
18.00 - 19.00 Salsa Kasia i Seba podstawowa poziom 2 można dołączyć jeśli znasz podstawy
18:00 - 19:00 Cuban Lady Style Ania Kurowska NOWA GRUPA dołącz, zajęcia solo
19:00 - 20:00 SALSA w parach Kasia i Seba NOWA GRUPA start 26.02
19.00 - 20.00 Izolacje i technika tańca Ania Cibis dla każdego grupa OPEN dołącz, zajęcia solo
19:00 - 20:00 Kizomba Maciek Zahorodny podstawowy starszy dołącz
20.00 -21.00 Reggaeton Ania Cibis START GRUPY open, zajęcia solo
20:00 - 21:00 Kizomba Maciek Zahorodny średniozaawansowany dołącz
21:00 - 22:00 Semba Maciek Zahorodny NOWA GRUPA od podstaw dołącz jeśli znasz podstawy kizomby
22:00 - 00:00 Practis kizombowy za free dla każdego

Wtorek

Godzina Zajęcia Instruktor Poziom
       
17:00 - 18:00 Salsa Kubańska Jacek początkujący starsza
18:00 - 19:00 Salsa Kubańska Jacek początkujący młodszy
18:00 - 19:00 Zouk Monika i Dominik OPEN
19:30 - 20:30 Kizomba Maciek Zahorodny NOWA GRUPA od podstaw, START 6.03
19:00 - 20:00 Salsa Kubańska Jacek średnio-zaawansowany
20:00 - 21:00 Salsa Kubańska Jacek średnio-zaawansowany starszy
21:00 - 22:00 Reggaeton & Izolacje Jacek open - dołącz!
       

Środa

Godzina Zajęcia Instruktor Poziom
       
17:30 - 18:30 Salsa kubańska Kasia i Seba GRUPA od podstaw, dołącz jeśli znasz podstawy
17:30 - 18:30 Dancehall Monika NOWA GRUPA OD PODSTAW, START 28.02
18:40 - 19:40 Lindy Hop Jarek średni LH3A
18:40 - 19:40 Lindy Hop Natalia i Bartek średni LH4
19:30 - 20:30 Bachata Kasia i Seba podstawowy
19:50 - 20:50 Lindy Hop Jarek podstawowy LH1A
19:50 - 20:50 Collegiate Shag Natalia i Bartek SH1
21:00 - 22:00 Lindy Hop Jarek początkujący LH2

Czwartek

Godzina Zajęcia Instruktor Poziom
       
17:50 - 18:50 Lindy Hop Jarek podstawowy LH1B
18:00 - 19:00 Salsa Kubańska Eryk podstawowa starsza
19:00 - 20:00 Salsa Kubańska Eryk średniozaawansowany NOWA GRUPA dołącz
19:00 - 20:00 Lindy Hop Jarek podstawowy LH3B
20:00 - 20:00 Izolacje Eryk GRUPA OPEN - dołącz!
20:00 - 21:00 FORMACJA LA BANA - zajęcia w grupie zamkniętej    
20:00 - 21:00 Lindy Hop Choreo - zajęcia zamknięte  
21:00 - 22:00 Salsa "Cubano+" w parach & solo Eryk średniozaawansowany
21:00 - 22:00 Lindy Hop Krzysiek zajęcia praktyczne otwarte

Piątek

Godzina Zajęcia Instruktor Poziom
       
17.00 - 18.00 Salsa Kubańska Kasia i Seba NOWA GRUPA podstawowa start 12.01
18:00 - 19:00 Salsa Kubańska Seba&Kasia podstawowy
19:00 - 20:00 Dancehall Monika open - dołącz
19:00 - 20:00 Salsa Kubańska Ziemowit podstawowy poziom 2
20:00 - 21:00 Salsa Kubańska Ziemowit średniozaawansowany MOŻNA DOŁĄCZYĆ

Niedziela

Godzina Zajęcia Instruktor Poziom
       
17:00-18:00 Taniec współczesny Arkadiusz Franczak teatr tańca, open - dołącz teraz
18.00-19.00 Salsa kubańska Kasia i Seba NOWA GRUPA podstawowa start 14.01
18:00-19:00 Zouk Monika i Dominik NOWA GRUPA podstawowa - start 18.02
19:00-20:00 Zouk Monika i Dominik średni młodszy
19:30-20:30 Bachata Kasia i Seba Nowa Grupa podstawowa start 14.01
20:00-21:00 Zouk Monika i Dominik open
21:00-23:00 Zoukowy Practice Monika i Dominik dla wszystkich